Zpět na úvodní stránku

Diskuzní fórum o Strakonicích

Pro čtenáře je připraveno diskuzní fórum o všem, co se týká Strakonic a okolí. Vítány jsou různé názory bez osobních urážek a napadání lidí formou lží, polopravd a strefování se do jejich soukromí. Život sám o sobě přináší radosti, strasti, ale i tragédie a vše z toho se najde v osudech určitě každého člověka. Nevhodné a urážlivé příspěvky napadající kohokoliv v osobní rovině budou bez upozornění mazány. Není vyžadována identifikace diskutujících. Je pochopitelné, že někdo chce vyjádřit slušnou formou názor a z jakéhokoliv důvodu se nemůže podepsat. Diskuzní fórum je nyní na zkoušku. 
 • Obyčejný občan
  24 2
  Dobrý den pane Janský,

  ve vší účtě k Vaší osobě mi dovolte pár slov občana Strakonic bez vazeb na politická uskupení. Opravdu je mi jedno, jaký dres kdo obléká, jelikož pokud by se měl člověk řídit jen stranovou příslušností, tak nikdo není volitelný (všude jsou nalezlí jedinci, se kterými má někdo problém). Jen ze zajímavosti jsem si pročetl tento web a děkuji, opravdu pobavil. Nicméně myslím, že váš největší problém je spolupráce s bývalým starostou Vondrysem. Ten už měl možnost s panem Pavlem ukázat co umí a popravdě řečeno, za doby jejich vládnutí jsem se za Strakonice styděl. Reakce lidí z jiných měst byla vždy stejná (ošklivé, šedivé město bez jakékoliv zajímavosti a přidané hodnoty). V posledních letech se situace v mnohém zlepšuje, byť stále není ideální. Velkou měrou se na tomto stavu podepsalo minulé vedení města, které dle mého názoru nepracovalo pro blaho jeho obyvatel, ale hájilo hlavně své soukromé zájmy. 
  Nedělejme si iluze, že za dob vlády páně Vondryse bylo vše bez ztráty kytičky. Jenže přišel o koryto, na kterém je nyní SV. To s největší pravděpodobností do dnešních dní pan Vondrys nezkousnul. Samozřejmě nemohl výsledek voleb napadnout sám, protože osobně neznám nikoho, kdo by se za něj postavil (proč také, že?). Jeho renomé ve Strakonicích je mizerné. To by byla vyplýtvaná energie a on to moc dobře věděl. Potřeboval tedy nějakého chudáka, který to vezme na sebe a zřejmě padla volba na vás. Nevím, co vás k tomu vedlo (že by nějaký příslib do budoucna, korupce?). Přijde mi od vás velmi naivní si myslet, že volby vyhrávají předvolební žvásty na billboardech (přitom se sám profilujete jako vzdělaný člověk). Myslím si, že prohra vašeho hnutí, stany, spolku nebo co to vlastně jste, byla jasná už před natisknutím prvního letáku. A i kdyby vaše plakáty byly na každé lampě, na každém košíku v supermarketech apod., tak výsledek voleb by to nezměnilo. 
  Jediné, čeho jste svým (tedy asi ne vlastním) jednáním docílili je to, že jste na dlouhou dobu paralizoval městskou radu a připravil Strakonice o možnost přípravy lepších zítřků a rozvoje. Škody, které jste tímto jednáním napáchali jsou obrovské a nevratné. Pan Vondrys nejen že škodil když byl u koryta, ale našemu městu uškodil i potom. Rozhodně nesouhlasím se vším, co se dnes děje na radnici a znovu podotýkám, že nemám s politickým děním ve Strakonicích nic společného kromě toho, že chodím k volbám. Dokonce nikoho osobně neznám ani z minulého ani ze současného vedení města. Jen mi není úplně jedno, co se u nás děje. Abych ale jen nekritizoval, tak vás musím pochválit za to, že děláte dohled a informujte o možných přešlapech současného vedení. Škoda jen, že jste takhle aktivní nebyl i za minulého vedení. Myslím, že by tam toho bylo o něco více k odhalování. Už jen proto vás nikdo rozumný nemůže brát vážně a nejste důvěryhodná osoba. Dovolte mi ještě otázku, na kterou jsem nikde nenašel odpověď: proč jste údajně nekalou kampaň SV nenapadl ještě před volbami, ale až po tom, co jste byli poražení? To mi taky nepřijde z vaší strany fér a určitě nejsem jediný, komu na tom něco smrdí. Navíc, když koukám na aktivitu lidí na těchto stránkách, kde poslední komentáře jsou půl roku staré, tak jste asi pochopil, že ve Strakonicích jste skončili a nikdo vás nebere vážně. Po druhých volbách máte černé na bílém, co si o vás občané Strakonic myslí. Respektujte to prosím. Děkuji
 • Jan Hrad
  5 15
  Pane Janský, děkuji za to, co jste udělal pro strakonické voliče. Věřím, že přes neúspěch měla Vaše práce smysl.
  Přeji klidné Vánoce a hodně vůle a síly pro další práci.
  Jan Hrad
 • jakubbukaj
  6 1
  Že se to tomu Janskýmu ale vyplatilo, co?:-)))))
 • ramones
  2 1
  Pane Hrad. Na idnesu jste psal, že bydlíte ve Strakonicích . Proč dnes už jenom držíte palce strakonickým voličům? Takže jste lhal, ze tady u nás ve Strakonicích bydlíte? Lhát se nemá!
 • Jan Hrad
  2 11
  Škoda. Velká. Strakoničtí měli šanci.
 • Jan Hrad
  2 1
  Teď nezbývá než čekat a doufat. A taky držím palce. Vám a hlavně strakonickým voličům.
 • Martin 21
  1 6
  Kdo chce mít na radnici darebáky?
 • Jan Hrad
  4 7
  Vážení strakoničtí, máme novou šanci. Tak rozum do hrsti!
 • ramones
  9 2
  Tak rozhodnutí KS je zrušeno. Ne vráceno k dopracování...
 • Jan Hrad
  1 6
  No, není to nejlepší. Ale naděje je.