Zpět na úvodní stránku

Šmejdi facebooku a diskuzí

18.06.2018. Šmejd facebooku vystupující pod falešným profilem „Juan Tomarez“. Sám o sobě nezveřejňuje vůbec nic. O to více ale na internetu kydá špínu. Jeho žumpa nemá skutečně dno. Dá se předpokládat, že jde o profil člověka, který je na webu znám jako šmejd pod více přezdívkami. Ve svých výplodech nepřináší žádnou věcnou kritiku, žádné důkazy. Kritizuje iStrakonice.cz a nevadí mu třeba, že magazín nemá žádné sponzory ani nikoho, kdo by snad tahal za nitky v zákulisí.

18.06.2018. Zavedli jsme novou rubriku pod názvem „Šmejdi facebooku a diskuzí“. Anonymita facebooku, dalších sociálních sítí a diskuzí pod články na různých webech často přitahuje podivné existence. Život v takovém prostoru pak rozhodně nekopíruje názorovou různorodost občanů Strakonic. Více je na nich totiž slyšet hlas podivínů, kteří si často zakládají více profilů a s jejich pomocí hází špínu na lidi majících jiný názor. Postupně budeme na takové lidi ukazovat a hlavně chceme odhalovat jejich špinavé praktiky. Proto, aby volby přestaly vyhrávat falešné zprávy, anglicky pojmenované „Fake news“.

Šmejd facebooku vystupující pod falešným profilem „Juan Tomarez“. Sám o sobě nezveřejňuje vůbec nic. O to více ale na internetu kydá špínu. Jeho žumpa nemá skutečně dno. Dá se předpokládat, že jde o profil člověka, který je na webu znám jako šmejd pod více přezdívkami. Ve svých výplodech nepřináší žádnou věcnou kritiku, žádné důkazy. Kritizuje iStrakonice.cz a nevadí mu třeba, že magazín nemá žádné sponzory ani nikoho, kdo by snad tahal za nitky v zákulisí.

Zpět na úvodní stránku