Zpět na úvodní stránku

Likvidace tajemníka Městského úřadu po Strakonicku – 1. část

20.5.2017. Starosta Břetislav Hrdlička s místostarostou Milanem Jungvirtem se nezastaví asi před ničím. Jejich likvidační řádění v personální oblasti má další oběť. Stal se jí tajemník Městského úřadu Vladimír Stroner, který je zmíněnými pány systematicky šikanován a ponižován. Celou kauzu si na našich stránkách podrobně rozebereme. První díl přináší stanovisko ředitele Krajského úřadu Jihočeského kraje. Rozhodnutí z 6.4.2017 má celkem 23 stran. Čtenářům nyní předkládáme III. část jeho rozhodnutí (str. 20-23), ve které se správní orgán vyjadřuje k některým skutečnostem a poznatkům, které získal při studiu předložených dokumentů a vyjádření obou stran sporu. V tuto chvíli bez našeho komentáře.

Vchod do radnice ve Strakonicích, kde neúspěšní politici likvidují zaměstnance

 Foto 1: Vchod do radnice ve Strakonicích, kde neúspěšní politici likvidují zaměstnance

Poznámka: Obrázky (texty) můžete zvětšit jejich zobrazením na nové kartě nebo si je uložit v plném rozlišení příkazy, které se objeví po kliknutí na obrázcích pravým tlačítkem myši. Texty zvětšíte i tak, že na klávesnici stisknete tlačítko CTRL a budete ho držet za současného otáčení kolečkem myši směrem od sebe.

Rozhodnutí ředitele Krajského úřadu Jihočeského kraje z 6.4.2017, III. část

Rozhodnutí ředitele Krajského úřadu Jihočeského kraje z 6.4.2017, III. část

Rozhodnutí ředitele Krajského úřadu Jihočeského kraje z 6.4.2017, III. část

Foto 2: Rozhodnutí ředitele Krajského úřadu Jihočeského kraje z 6.4.2017, III. část

Karel Janský

Obsah fotografií: Foto 1 – Vchod do radnice ve Strakonicích, kde neúspěšní politici likvidují zaměstnance; foto 2 – Rozhodnutí ředitele Krajského úřadu Jihočeského kraje z 6.4.2017, III. část.

Autoři a zdroj fotografií: Foto 1 – Karel Janský; foto 2 – kraj-jihocesky.cz.

Zpět na úvodní stránku