Zpět na úvodní stránku

Předbíhat se nemá, před hulváty je ale třeba varovat

13.12.2016. Tím předbíháním je zde myšleno pořadí článků, které se v investigativním duchu v redakci magazínu iStrakonice.cz připravují. Ano, tento článek předbíhá některé již připravené články. Je ale prostě v této chvíli aktuálnější. Strakonice se totiž mění. Stalo se to konkrétně 6. prosince 2016. Ten den v 8:14 hod. vyšel příspěvek starosty Břetislava Hrdličky na facebooku veřejné skupiny Strakoňáci.

Starosta Břetislav Hrdlička znovu prokázal, že je hulvát bez špetky úcty a respektu k lidem obecně

Foto 1: Starosta Břetislav Hrdlička znovu prokázal, že je hulvát bez špetky úcty a respektu k lidem obecně

Skutečnost, že mne osobně nazval starosta „investigativním Prasetem“, to pominu. Je to spíše důkaz mé dobré práce, že články publikované v magazínu iStrakonice.cz jsou psány dobře, protože k nim starosta nemá konkrétní připomínky. Proto se také uchyluje pouze k vulgaritám a osobním útokům – na které reaguji a budu i nadále reagovat hodně tvrdě.

Příspěvek starosty Břetislava Hrdličky na facebooku Strakoňáci ze dne 6.12.2016

Foto 2: Příspěvek starosty Břetislava Hrdličky na facebooku Strakoňáci ze dne 6.12.2016

Na obranu ostatních zmíněných novinářů je třeba uvést, že pan Škotko z Deníku pouze citoval slova starosty Břetislava Hrdličky. Originál jeho korektního příspěvku „Rock je důležitější než peníze…“ najdete po kliknutí na nadpis článku. A psát o redaktorkách Týdeníku, paní Krejčové a paní Maradové, jako o dámách v uvozovkách, to je projev nejhrubšího hulvátství, které je ale starostovi Břetislavu Hrdličkovi vlastní. Více se jeho osobou v tomto článku nemá cenu zabývat. Když hulvát nemá argumenty, je lepší ho ignorovat než klesat na jeho komunikační úroveň.

Karel Janský

Obsah fotografií: Foto 1 – Starosta Břetislav Hrdlička znovu prokázal, že je hulvát bez špetky úcty a respektu k lidem obecně; foto 2 – Příspěvek starosty Břetislava Hrdličky na facebooku Strakoňáci ze dne 6.12.2016.

Autoři a zdroj fotografií: Foto 1 – Karel Janský; foto 2 – facebook skupiny Strakoňáci.

Zpět na úvodní stránku